• Megújítva
Optikai egymagos Kollimátor 3.2 mm-es Aranyozott Cső Optikai Kollimátor C-Kollimátor lencse FC/PC Csatlakozó 0.9 mm SM 2M

Optikai egymagos Kollimátor 3.2 mm-es Aranyozott Cső Optikai Kollimátor C-Kollimátor lencse FC/PC Csatlakozó 0.9 mm SM 2M

HUF 4587.30


Leírás :
Kollimátor készült kapilláris pigtail, valamint Glens, amely igazítva pontosan. Lencse elsősorban a C - Lencse (gömb), illetve G - Objektív (gép) két fajtája van.A csomagolás cső, itt elsősorban két típusa van : üveg cső, arany bevonatú cső .A különböző kapilláris átmérője, ott jön a különböző külső átmérője a kollimátor.A funkció rost kollimátor a kimenet optikai egy párhuzamosító fény (párhuzamos fény), vagy a külső világ párhuzamos fény (párhuzamos) közelítés kapcsolt be a száloptikás átvitel.A termékeket széles körben használt optikai eszközök vagy optikai területen a kutatás, kísérlet.
Jellemzők
Alacsony Beiktatási
Magas Hozam Veszteség
Nagy megbízhatóság, stabilitás
Alkalmazások
1. Izolátorok
2. Keringetőszivattyúk
3. Kapcsolók
4. WDM
5. Jelfeldolgozó
Műszaki adatok
Paraméterek
P Osztály
Egy Fokozat
Hullámhossz (nm)
1310 30nm,
1550 30nm ,
1310/1550 30nm,
980/1550 30nm
vagy személyre szabott
Beiktatási (Jell.) (d B)
0.17
0.20
Beiktatási (Max.) (d B)
0.20
0.25
Vissza Veszteség (d B)
65
60
Sugár Átmérő (mm)
Működési Hőmérséklet ( ° C)
-20~ + 75
Tárolási Hőmérséklet ( ° C)
-40~ + 85
Méretek (mm)
3.2×9 vagy 10 mm fém cső ,
2.78×9 mm-es üveg cső vagy a testreszabott
Rost átmérő
250um Puszta rost vagy 900um laza cső
Megjegyzés : a Munka Távolság 10mm
Rendelési Információk
Lencse Típusa
S CL=C - Lencse
S GL=G - Objektív
Hullámhossz
13=1310nm
15=1550nm
35=1310/1550nm
98/15=980/1550nm
Osztály
P=P Fokozat
Egy=Egy Fokozat
Hatótávolság
05=5mm WD
06=6mm WD
...
70=70mm WD
Rost átmérő
B= 250um Puszta rost
L=900um laza cső
Szál Hossza
A=1,0 m
B=1,5 m
C=2,0 m
S= egyedi
Méretek (mm)
A=3.2×9 vagy 10 mm fém cső
B =2.78×9 mm-es üveg cső
C =1.8×8 mm-es fém cső
Rost Típus
0=SMF-28
1= Flexcore
2=50/125µm
3=62.5/125µm
4=100/140µm
Csatlakozó
0= Nincs
1=FC/APC
2=FC/PC
3=SC/APC
4=SC/PC
5=ST
6=LC
FIZETÉS
1. Tudunk elfogadni, fizetés Jár, Western Union, valamint a T/T. A legjobb módja annak, közvetlen, online fizetés,megadhatja magát. Ha egyéb fizetési feltételeket, kérjük, tudassa velünk, amikor parancsot.
2. Teljes fizetés követő 7 napon belül a megrendelés, illetve a megrendelés érvénytelen lesz, vagy törölt a rendszer.
3. Győződjön meg róla, hogy elvégezte a részletes információkat, mint kapcsolattartó, cím, irányítószám, telefonszám, amikor kitöltésével a vevő adatait.
SZÁLLÍTÁS
1. Meg fogjuk küldeni az árut 5 munkanapon belül a teljes kifizetés megtörtént.
2. Biztosítani tudjuk a nemzetközi szállítási szolgáltatások a következők :
China Post Air Mail, HK Post Air Mail, EMS, TNT, DHL, UPS, a Fedex. Az alapértelmezett mód a China post levegő mail, majd a HK post air mail.
3. A vevő felelős biztosítása, problémák, károk, amelyek által okozott szállítási szolgáltatás, mint a balesetek, késedelem vagy egyéb kérdések. Különben is, nem vagyunk felelősek semmilyen egyéni vám vagy behozatali adó, ezek a díjak nem szerepelnek a tétel árát, valamint a szállítási költség.
GARANCIA&GARANCIA
1. Mind az áru ellenőrzött, kipróbált szállítás előtt. ha nem elégedett az árut, ki lehet cserélni az elemeket 7 napon belül kell kapcsolatba lépni velünk után 24 órán belül a számla tételek.
2. A postaköltség díj nem téríthető vissza, vagy a megrendelő felelős minden vádat az adatszolgáltató, illetve reshipping.
3. Minden visszatér elemeket kell az eredeti feltételek, beleértve a négyzetet, majd a kellékek. Ember alkotta hibák nem garantált, például törött, karcos, stb.
4. Minden elem, kérjük, használja az EMS-t vagy a helyi posta, mikor küldjék vissza
VISSZAJELZÉST
1. Vevő korai megerősítést lesz nagyra értékelik, miután megkapta a tételek.
2. Mivel a visszajelzést, nagyon fontos, hogy a vállalkozás fejlesztés, vagyunk tisztelettel meghívja önt, hogy hagyja el a pozitív visszajelzés, ha te elégedett vagy a termék, illetve szolgáltatás. Csak 1 perc, de ezt az 1 percet a rendkívül fontos jelentőséggel bír számunkra.
3. Akkor kérjük lépjen velünk kapcsolatba, mielőtt elhagyja a negatív vagy semleges visszajelzést. Fogunk dolgozni, hogy megoldja a problémákat.Köszönöm a megértését.

Specifikáció

Márka Név:
jyttek
Modell Száma:
JYT-FOC1315FU
Elem:
optikai kollimátor
Lencse Típusa:
C-lencse
Hullámhossz:
1310/1550nm
Rost átmérő:
900um laza cső
Szál hossza:
2M
Méretek (mm):
3.2X9MM or10mm
Rost Típus:
SMF-28
csatlakozó:
FC/PC
hatótávolság :
10mm

Ügyfélválasztás